FortressFone ™ Mobile Security

FortressFone ™ Enterprise Security

Professional Mobile Security Solutions for Enterprises

FortressFone ™ - спеціально спроектована платформа, яка забезпечує повний захист та безпеку системи смартфона і в даний час за своїми характеристиками перевершує усі смартфони сертифіковані в США.

Система включає в себе:

  • Безпечні мобільні телефони
  • Настільні телефони
  • Безпечне середовище передачі даних, що забезпечує надійний зв'язок між персональним комп’ютером, ноутбуками та планшетами, використовую зашифрований канал зв’язку FortressFone.

Принцип роботи:

FortressFone ™ - захищений пристрій, який було спроектовано з метою запобігання проникнення вірусів та шкідливого програмного забезпечення в операційну систему, а також втручання в його роботу на фізичному рівні. При цьому захищається як сам пристрій, так і всі його датчики (апаратні складові смартфону), в результаті чого модифікація, а також вилучення даних (у разі втрати або крадіжки) зі смартфону стає неможливими.

На даний час FortressFone ™ - єдиний пристрій на ринку, який повністю захищений.

На відміну від інших пристроїв, наприклад, таких як «Нокс», що дозволяють створювати тільки безпечне з’єднання, FortressFone ™ забезпечує захист роботи всього телефону. На FortressFone ™ неможливо встановити ніякі додатки. Також в FortressFone ™ порт USB може використовуватися тільки для зарядки телефону (канал передачі даних через порт USB закритий). У FortressFone ™ встановлена модифікована операційна система Android 4.1, що забезпечує додатковий захист. Група розробників даного рішення має більш ніж 40-річний досвід роботи на ринку по забезпеченню зашифрованими комунікаціями урядових установ, поліції, спецслужб і збройних сил.

У FortressFone ™ захист алгоритмів шифрування, цифрових підписів пристрої та ідентифікації забезпечується на безпечному рівні використання SD-карти (рівень EAL5 +), який офіційно схвалений НАТО. Причому це єдиний телефон на ринку, що використовує даний рівень безпеки.

Система FortressFone ™ на даний час є лідером в кандидати SCIP НАТО в якості стандарту - безпечної мобільної телефонної системи. SCIP був розроблений американським цифровим голосовим Консорціумом (DDVPC) Міністерства оборони США у співпраці з американським Агентством національної безпеки з метою вирішення проблеми сумісності більш ранніх систем шифрування NSA для голосу, включаючи STU-III та Secure Terminal Equipment (STE), з сучасними бездротовими системами зв’язку .

FortressFone ™, як рекомендовано Міністерством оборони США, для захисту безпечних комунікацій для шифрування використовує, так званий, принцип "подвійної труби". FortressFone ™ - єдина система мобільного телефону, якій використовує даний принцип. Згідно з цією технологією спочатку створюється замаскований зашифрований канал (або "труба") зв’язку VOIP. Коли надійний канал створений, для кожного конкретного телефонного дзвінка виділяється місце в окремо зашифрованій "трубі", використовуючи симетричне шифрування. Шифрування VOIP відбувається з використанням ключа розміром 4,096 біт. Симетричний канал заснований на AES 256. При бажанні телефонам можливо надати різні симетричні алгоритми шифрування.

На практиці система подвійного шифрування має дуже високий рівень безпеки і навіть якщо сигнал перехоплений, він не може бути прослуханий.

У кожного користувача FortressFone ™ є два номери телефону: стандартний, що відповідає номеру SIM-карти оператора мобільного зв’язку і приватний, що не має відношення до оператора зв’язку. Телефон автоматично виявляє вхідний безпечний виклик, і користувачеві буде видане відповідне сповіщення "Crypto". Також користувачі можуть здійснювати дзвінки "Crypto", використовуючи безпечний канал VOIP і набираючи безпечний номер телефону співрозмовника. Стандартна панель набору номеру телефону використовується як для безпечних, так і для звичайних викликів.

FortressFone ™ забезпечує безпечну передачу текстових повідомлень (SMS), повідомлень електронної пошти, а також інших сервісів.

Сервери FortressFone ™ і безпечна хмарна система повністю контролюються клієнтом. Це забезпечує відсутність ризику витоку інформації через третіх осіб або додатковий транзитний сервер. В даний час FortressFone ™ - єдина компанія, що пропонує захищений сервер FortressCAPSS ™ клієнтам.

Настільний телефон FortressDESK ™ має інтерфейс Ethernet і дозволяє підключати його до персонального комп’ютера, ноутбука а також інших пристроїв забезпечуючи створення безпечних каналів зв’язку в різних місцях. Таким чином, користувачі можуть налаштувати безпечні відео конференції, обмінюватися конфіденційними даними, зображеннями, відео без ризику їх перехоплення.

Іншими словами, група користувачів має повний контроль над управлінням сервером, ключовими даними, а також всіма правами користувачів відповідно до розробленої та затвердженої політикою безпеки.

Враховуючи, що дане рішення повністю відповідає стандартам Міністерства оборони США, а також характеризується такими суттєвими властивостями як використання безпечної платформи і використання SD-карти на безпечному рівні, доцільно констатувати факт, що FortressFone ™ є найбезпечнішим мобільним пристроєм на сьогоднішній день.