Звітність до НКЦПФР

З метою придбання програмного забезпечення, яке необхідне для подання електронної звітності через систему Державної установи "Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України", пропонуємо Вам записатися до "Електронної черги" (нижче).

ТОВ "АЙ ТІ ІНЖИНІРІНГ" на підставі договірних відносин здійснює постачання програмної продукції в електронному вигляді (електронних ліцензій до програмного забезпечення).

Згідно договірних відносин здійснюється постачання електронних ліцензій до Засобу програмного криптографічного захисту інформації "Крипто Автограф", модуль – "Клієнт", за наступною вартістю програмного продукту:

Програмна продукція в електронному вигляді

Термін дії ліцензії

Вартість

1

Засіб програмний КЗІ "Крипто Автограф". "Клієнт".

До 25.02.2021 року

1450 грн. 00 коп.

  

 

 

ТОВ "АЙ ТІ ІНЖИНІРІНГ" передбачено наступний порядок взаємодії:

1. Замовник записується до "Електронної черги" (вносить інформацію до електронної анкети "е-Черга").

2. Після здійснення запису до "Електронної черги", Замовник електронним листом (на адресу електронної пошти, що була зазначена в електронній анкеті) автоматично отримує посилання на завантаження Договору постачання програмної продукції (далі – Договір) у якому необхідно заповнити (в електронному вигляді) преамбулу, реквізити Договору та вказати податковий статус (п.12.9 Договору).

3. Замовник друкує два примірники Договору, підписує уповноваженою особою, засвідчує відбитком печатки та сканує (фотографує) один примірник Договору, після чого в електронному вигляді (сканований / фотографований) надсилає його на адресу електронної пошти:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

4. Співробітники ТОВ "АЙ ТІ ІНЖИНІРІНГ" отримавши в електронному вигляді Договір, присвоюють номер та дату підписання Договору, формують рахунок-фактуру на оплату вартості програмної продукції за Договором та надсилають даний рахунок-фактуру у електронному вигляді на адресу електронної пошти Замовника, що зазначена в електронній анкеті Замовника.

5. Замовник протягом 5 (п’яти) робочих днів здійснює оплату згідно отриманої електронною поштою скан-копії рахунку-фактури.

6. Співробітники ТОВ "АЙ ТІ ІНЖИНІРІНГ" перевіряють зарахування коштів на рахунок ТОВ "АЙ ТІ ІНЖИНІРІНГ" та наступного дня після зарахування коштів формують видаткову накладну за Договором та надсилають дану накладну у електронному вигляді на адресу електронної пошти Замовника, що зазначена в електронній анкеті Замовника.

7. Замовник підписує видаткову накладну та засвідчує її відбитком печатки, надсилає паперові примірники Договору та видаткової накладної, на адресу відділення №11 Нової Пошти (м. Київ, просп. Лобановського (ран.Червонозоряний), 119. 

8. Співробітники ТОВ "АЙ ТІ ІНЖИНІРІНГ" отримавши оригінали примірників Договору, видаткової накладної від Замовника підписують отримані документи у уповноваженої особи ТОВ "АЙ ТІ ІНЖИНІРІНГ" та засвідчують відбитком печатки, після чого надсилають примірники Замовнику на відділення Нової Пошти, що зазначене в електронній анкеті Замвоника.

9. Замовник отримує примірник укладеного Договору, рахунок-фактуру (який було вже оплачено), видаткову накладну, ліцензії, носій інформації, що містить програмну продукцію в електронному вигляді, електронні файли ліцензій.

10. Після виконання вищезазначеної послідовності дій Замовнику необхідно звернутися до Державної установи «Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України», з метою подальшого підключення до системи подання електронної звітності.

е - Черга

Записатися в "Електронну чергу" для отримання посилання на завантаження Договору.

Заповнивши Ваші персональні данні у нижченаведені форми Ви даєте згоду на обробку ТОВ "АЙ ТІ ІНЖИНІРІНГ" Ваших персональних даних з метою перевірки Вас як контрагента з яким розглядається питання встановлення договірних відносин, підготовки та оформлення документів необхідних для встановлення договірних відносин між Вами та ТОВ "АЙ ТІ ІНЖИНІРІНГ".

Connection notary
Замовник (*)
Найменування Замовника
В особі (*)
В особі
ЄДРПОУ (*)
Зазначте номер Свідоцтва та дату його видачі!
Юридична адреса (*)
Юридична адреса
ІПН (*)
ІПН
Ваша Нова Пошта № (*)
Зазначте найближче до Вас відділення Нової Пошти!
Телефон (*)
Телефон
E-Mail (*)
Електронна пошта!
Обов’язково обрати → (*)
Необхідно надати IT Engineering дозвіл на обробку персональних даних!